Pieteikt pārstrādi

Ķekavas novadā aicina nodot elektrotehniku, tekstilu un lielgabarīta atkritumus

Sestdien, 2023. gada 25. novembrī, atkritumu apsaimniekotājs “CleanR” un ražotāju atbildības sistēmas uzņēmums “Zaļā josta” sadarbībā ar Ķekavas pašvaldību un AS “BAO” visā Ķekavas novadā rīko Tīrmājas akciju, aicinot iedzīvotājus bez maksas atbrīvoties no sev liekās un nokalpojušās elektrotehnikas, tekstila un lielgabarīta atkritumiem.

Lai varētu piedalīties akcijā, Ķekavas novada iedzīvotājiem ir iepriekš jāpiesakās, norādot savu adresi un aptuveno atkritumu daudzumu, ko plānots nodot. Pieteikumi tiks pieņemti no 14. līdz 21. novembrim (ieskaitot). “CleanR”, saņemot šo informāciju, izveidos speciālu maršrutu, lai apbraukātu katru no adresēm un savāktu norādītos atkritumus.

Iedzīvotājiem visi Tīrmājas akcijā nododamie priekšmeti jānovieto pieejamā vietā ārpus privātīpašuma teritorijas vai pie atkritumu konteineriem daudzdzīvokļu māju pagalmā līdz 25. novembra plkst.7.00 rītā.

Lai piedalītos akcijā, daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem jāsazinās ar savu nama apsaimniekotāju, savukārt privātmāju iedzīvotāji aicināti noformēt pieteikumu pašapkalpošanās portālā un mobilajā lietotnē manai.videi.lv, rakstīt uz e-pasta adresi kc@cleanr.lv vai zvanīt uz tālruņa numuru 67111001.

Informācijas avots: https://cleanr.lv/clean-r/aktualitates/kekavas-novada-tirmajas-akcija-aicina-nodot-elektrotehniku-tekstilu-un-lielgabarita-atkritumus/

Share