UZŅĒMUMIEM

Pieteikt atkritumu pārstrādi

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar jums tuvāko darbadienu laikā.

Uzņēmums

Pakalpojumi

1
1
Elektronikas un elektroniskie atkritumi

Iekārtas, darbināmas ar baterijām vai elektrību – televizors, dators, ledusskapis, radioaparāts, elektriskās bērnu rotaļlietas, baterijas, kompaktdisku atskaņotāji un daudz citu ierīču, kas satur virkni bīstamu vielu: svinu, kadmiju, dzīvsudrabu u.c.

2
2
Rūpniecības un ražošanas atkritumi

Atkritumi, kas radušies ražošanā – organiskie un neorganiskie atkritumi, šķīdinātāji, krāsu atlikumi, virsmu pārklājuma materiāli un atkritumi, kuri satur smagos metālus, skābes, sārmus, naftas produktus u.c.

3
3
Piesārņotas grunts attīrīšana

Visa veida piesārņotās grunts savākšana, transportēšana un bioloģiskā attīrīšana.

4
4
Konfidenciālu dokumentu iznīcināšana

Visa veida konfidenciālu dokumentu (sarakste, arhīvi, lietvedība, grāmatvedības dokumentācija) iznīcināšana, tādējādi rūpējoties par Jūsu uzņēmuma datu drošību.

5
5
Veselības aprūpes atkritumi

Atkritumi, kuri radušies ārstniecības, farmaceitisko un veterināro iestāžu darba rezultātā, kā arī iedzīvotāju radītie – zāles ar veciem derīguma termiņiem, zāles, kuras netiek lietotas, aerosolu iesaiņojumi, asie priekšmeti (šļirces, adatas, skalpeļi), u.c.

6
6
Smagos metālus saturošie atkritumi

Mūsdienu rūpniecībā dažādiem mērķiem plaši izmantoti savienojumi – svins, kadmijs, dzīvsudrabs (elektropreces, dienasgaismas lampas, baterijas, akumulatori u.c.).

7
7
Preču iznīcināšana

Preces vai materiāli, kas konfiscēti likumdošanas noteiktajā kārtībā, vai kuriem beidzies derīguma termiņš, preces vai materiāli ar defektiem un bojājumiem, citas preces vai materiāli, kurus nepieciešams iznīcināt un novērst to nonākšanu tirgū.

8
8
Autoservisu atkritumi

Eļļas produktu atkritumi, eļļas filtri, ar autoservisu radītiem atkritumiem piesārņoti absorbenti – papīrs, cimdi, apģērbs, nolietoti akumulatori u.c.

previous arrow
next arrow

Klientu
apkalpošana

Juridiskām personām atkritumu apsaimniekošana tiek veikta noslēdzot apkalpošanas līgumu, vai pēc individuāla pieprasījuma.

Jūs varat lejupielādēt līguma un garantijas vēstules paraugus pēc saites zēmāk.